Sinds ik regelmatig naar Janny ga, werk ik meer met papier. Dat begon met de gelli plate. Daarna maakten we boekjes en mapjes en kaarten. Ik vind het erg leuk.
Bij busybessy2 ( kijk even bij 27 april. Een direct linkje lukt niet) las ik over een nieuw model kaart. Dat wilde ik wel eens proberen, en het is gelukt.
Je begint met het snijden van papier. Dit mooie blok kocht ik vorig jaar bij de Lidl in Mâcon.
Om zo min mogelijk papier over te hebben, heb ik de maten van het papier iets aangepast. Dit zijn de maten van Elizabeth.
Ik doe het zo:
Ik heb een hele stapel mooie papiertjes, en daar zocht ik wat leuks uit.
En zo is de kaart geworden:








Wat leuk gemaakt. Het staat op 27 april bij Busybessy ;-)
BeantwoordenVerwijderenBedankt Jeanette. Ik heb het gewijzigd.
VerwijderenZo word je op nieuwe ideeën gebracht! Leuk!
BeantwoordenVerwijderenPapier is ook zò leuk om mee te werken! Ik ben ook weer in de mood... Je kaart is prachtig gemaakt, Mieke. Handig zo'n vouw/rilbord; die heb ik niet hoor...
BeantwoordenVerwijderenAls ik het goed begrijp zit er dus weer een vakantie aan te komen bij jullie...:)
Daar kun je heerlijk in verliezen. Snijden, knippen, vouwen. En een leuke zelfgemaakte kaart is altijd fijn om te krijgen.
BeantwoordenVerwijderenWat leuk dat we elkaar via het bloggen inspireren
BeantwoordenVerwijderenWat goed zeg. Inspirerend ook.
BeantwoordenVerwijderenBloggen is zeker heel inspirerend! Fijn blok kocht je! Is zeker leuk om in de vacantie mee te werken..
BeantwoordenVerwijderenSuper zo'n idee. Je hebt meteen een erg leuke kaart gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenEen heel mooi bussie
BeantwoordenVerwijderenGrappig dat je dat papierblok kocht bij Lidl helmaal in Macon. Ze liggen hier ook regelmatig bij Lidl. Had je een beetje heimwee naar jullie busje?
BeantwoordenVerwijderenGeen heimwee hoor. Maar het is wel een heel leuk plaatje. In Nederland kom ik nooit bij de Lidl.
BeantwoordenVerwijderenLeuk, gaan we morgen proberen!
BeantwoordenVerwijderen