Zaterdag gingen we naar Lochem, naar de quiltwinkel van Margreet Otto. Daar was het feest omdat de winkel 55 jaar bestaat. Wat een tijd hè.
Ik had twee tops van quilts mee en daar zocht ik stof voor.
Voor de grote hexen kocht ik dit: wat een prachtige streep hè. Ik ben er erg blij mee.
Voor de andere quilt kocht ik deze prachtige stof:
Er komt eerst een roze randje om, en dan de bloemenstof. Ik denk dat het prachtig wordt.
Omdat het dus feest was in de winkel en ik één van de eerste klanten van de dag was, kreeg ik een leuke goodiebag.
Wat een fijne dag was het zo.
Zondag weer heerlijk weer en gingen we een eind fietsen. We kwamen langs de prachtige buitenplaats Wildenborch. Schitterend, met die ronde kasteeltoren. Ik heb de foto een beetje bewerkt omdat hij erg donker was.
De dichter Staring heeft hier gewoond. Helaas was de foto van de achterkant, waar ook een gedicht op stond, mislukt.
Vlakbij de camping ontdekten we dit mooie beeld:
Het waren heerlijke dagen. Op naar komende week.











Je bent goed geslaagd en wat leuk dat je een goodiebag kreeg! Mooie omgeving om te fietsen, vandaag wordt het weer heerlijk weer.
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige stoffen Mieke! Dat worden hele mooie quilts! Wij zijn meerdere keren in Lochem geweest, prachtige omgeving!
BeantwoordenVerwijderenIk denk ook dat het prachtig wordt! Prachtige stoffen en een leuke goodiebag!
BeantwoordenVerwijderenha Mieke, wat een fijn blog. Die mooie lucht daar in Vorden. Heerlijk!!
BeantwoordenVerwijderenTwee van mijn koorvriendinnen zijn naar Voprden verhuisd. Ik hoop, dat zij die mooie lucht ook gezien hebben.
En die winkel... wat een Eldorado!! Echt een winkel naar Mieke's hartje!
groetjes van Marlou
Dat worden weer heel veel steekjes, maar lekker op je gemak, toch geen probleem. En intussen bedenken wat je met die stofjes uit de goodiebag gaat doen. ..?
BeantwoordenVerwijderenWat een goede keuzes heb je gemaakt! Dat gaat heel mooi worden. En weer lapjes voor een nieuw project, draaien de raderen al?
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige stoffen! Een goede keus..Fijn om straks weer mooie quilts te maken! en hopelijk nu mooi weer?
BeantwoordenVerwijderenBij de grote hexen van loper naar blok had ik eerst mijn twijfels maar nu ik die streep stof eronder zie..... fantastisch.
BeantwoordenVerwijderenLeuk al die kleine dingetjes te lezen van wat je doet, ziet en meemaakt
Prachtige stoffen!
BeantwoordenVerwijderenMooie keuze , al die leuke stofjes zijn weer veel gezellige uurtjes !
BeantwoordenVerwijderenWat betreft de stoffen al een geslaagde vakantie. Veel plezier nog.
BeantwoordenVerwijderenDan hoop ik dat het weer nog een beetje goed blijft voor een vervolgverhaal.
BeantwoordenVerwijderenOh,help wat een regen, gelukkig werd het later beter en kon je er op uit. Je bent goed geslaagd met de stoffen!
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige stoffen heb je uitgekozen. En nog een fijne vakantie gewenst in die mooie omgeving.
BeantwoordenVerwijderenJe hebt heftige stofjes gekocht Mieke.
BeantwoordenVerwijderenHeftig van patroon en kleur bedoel ik.
Maar daar hou je van en het past ook bij je quilts.
Wat leuk dat je ook nog een kadootje kreeg.
Nu kan je lekker verder om de quilts af te maken.
Goed geslaagd Mieke , wat sprankelend die streepjesstof. Dat gaat weer een heerlijke klus worden. Fijne vakantie verder!
BeantwoordenVerwijderenMooie stoffen heb je gekocht en leuk dat je een goodiebag kreeg. Ik vind de wolkenlucht op de foto van het huis mooi.
BeantwoordenVerwijderenWat een prachtige stoffen verkopen ze in die winkel, geen wonder dat ze al zolang bestaan !
BeantwoordenVerwijderen