vrijdag 16 januari 2026

NAAR JANNY

We hadden eigenlijk geen idee wat we zouden gaan doen, afgelopen woensdag. Maar ik nam de gelliplate mee, want ik wil weer wat kaarten maken. Mijn voorraad is bijna op en ik heb veel te versturen. Spullen genoeg mee, dat is hier wel te zien.





















We hadden elkaar een tijd niet gezien, dus er viel heel wat bij te praten. 
Ondertussen werkten we lekker door.
Uiteindelijk had ik veel geverfd papier en kon ik alvast twee kaarten maken. Deze is al op de post gegaan. Hopelijk valt hij in de smaak. 





















En dit is de andere kaart. Voorlopig heb ik papier genoeg om weer een paar kaarten te maken.         

Jammer genoeg kreeg ik gisteren bericht dat mijn workshop cyanotype niet doorgaat. Er was lekkage in de werkruimte. Dat ga ik een andere keer inhalen. 
      

4 opmerkingen:

  1. Leuke resultaten zijn dat. Je kaarten vallen vast in de smaak. Ze zijn erg mooi geworden. Jammer dat de workshop niet door kan gaan vervelend zo'n lekkage. Maar gelukkig alleen uitgesteld.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Heerlijk weer een knutseldag met Janny. Mooie kaarten maakte je. Hopelijk kan de workshop snel doorgaan.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Altijd leuk samen! Ben benieuwd naar die workshop!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Het was weer een leuke dag en we hebben hard gewerkt met mooie resultaten!

    BeantwoordenVerwijderen