De kast met spullen: lapjes, garen,papier, verf, patronen, mijn boeken en nog veel meer. Fijn dat er deuren voor zitten, dan kan alles netjes opgeruimd. En achter die deuren is het ook netjes!
Mijn strijkhoekje en snijtafel:
In de muur tussen de kamer en mijn atelier zit een raam, dat geeft aan allebei de kanten extra licht. Onder de gestreepte hoes twee kussen die als logeerbed dienen of om kunsten op te vertonen. Jackie en Neo laten graag hun gymnastische kunsten zien.
Het rek met post van jullie:
Als ik achter mijn tafel zit, zie ik mijn prikbord. Een beetje rommelig daar, maar er staat speelgoed waar geen andere plek voor is. En mijn koffertje, daar lees je binnenkort meer over.
Jullie snappen vast wel, waarom ik hier graag zit met al die mooie spullen om me heen. En met de naaimachine , mijn beste vriend.
O ja, ik ruim altijd op als ik stop met werken. Meestal gaat de naaimachine van de tafel en in zijn hoes. Ook al weet ik dat ik de volgende dag verder ga. Beetje suf van me, maar zo begin ik steeds met een heerlijk opgeruimde tafel.
Wat een heerlijke ruimte, Mieke! Mooi licht!
BeantwoordenVerwijderenWat een fijne plek! En je maakt zoveel moois... je bent het waard hoor
BeantwoordenVerwijderenWat een fijne grote ruimte! Toen ik nog een modevakschool runde was dat hier ook zo. Maar nu een kleine kamer , met grote kastenwand, en werkblad voor de naaimachine.
BeantwoordenVerwijderenIk werk graag gewoon in de huiskamer!
Je hebt een heerlijke werkruimte en alles staat mooi voor het grijpen. Een eigen leeshoekje is ook zรณ fijn!
BeantwoordenVerwijderenEen heerlijke ruimte, ik snap dat je daar graag zit, er komen de mooiste dingen onder je handen vandaan! Dat opruimen vind ik wel knap, bij mij kan het een flinke bende zijn, ik ruim pas op als het echt nodig is.
BeantwoordenVerwijderenWat een fijne, grote ruimte. Heerlijk al je eigen spulletjes om je heen. Opruimen is wel een beetje mijn zwakke plek, dat kan beter.
BeantwoordenVerwijderenHeerlijk deze mooie werkruimte. Alles zo voor het pakken. Dat opruimen zou ik ook wat beter in mogen zijn.
BeantwoordenVerwijderenWat een mooie royale lichte hobby kamer Mieke! Logisch dat je dat graag bent
BeantwoordenVerwijderenDaar heb je de ruimte. Het ziet er zo inspiratie op uit. Werk ze daar! ๐
BeantwoordenVerwijderenNiks anoniem, dat was KnutzEls dus! ๐
BeantwoordenVerwijderenWat een heerlijke plek. Mijn atelier is veel rommeliger en voller omdat er ook veel spullen van mijn man in staan. Hij verzamelt postzegels. Maar een beetje rommelig mag van mij omdat ik altijd asn veel projecten tegelijkertijd werk. Verder staat er momenteel een combimagnetron omdat we aan het verbouwen zijn en daar was de enige plek waar ruimte was met een vast stopcontact.
BeantwoordenVerwijderenIk zou een voorbeeld aan je laatse stukje kunnen nemen..... ik laat juist alles slingeren, tot ergenis van mezelf.
BeantwoordenVerwijderenWat een heerlijke ruimte, jouw atelier.
Wat een fantastische ruimte. Ik kan me helemaal voorstellen hoe jij je daar vermaakt.
BeantwoordenVerwijderenWow, wat een ruimte Mieke. Het lijkt wel een balzaal... Geen wonder dat je daar graag zit; heerlijk alles bij de hand.
BeantwoordenVerwijderenEn wat ben jij netjes!