vrijdag 17 januari 2025

POST EN ATC

Normaal gesproken laat ik de kerstpost hangen tot ik de atc heb georganiseerd. Anders is mijn kaartenrek zo leeg. 
Maar dat kon nu niet, we moesten inpakken.











Ik ben wel van plan weer een atc ruil te organiseren ( als er tenminste animo voor is) maar we moeten eerst maar eens verhuizen.

21 opmerkingen:

  1. Het komt allemaal wel weer. Succes met de verhuizing

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Eerst maar verhuizen Mieke, dat is een enorme klus. De ATC liefhebbers, waaronder ik, kunnen wel wachten hoor.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Eerst maar verhuizen, dan komt het wel. Ik doe mee!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Natuurlijk Mieke, eerst de verhuizing !

    BeantwoordenVerwijderen
  5. First things first... Je hebt de prioriteiten goed voor ogen gehad.

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Succes en sterkte met de verhuizing straks.
    ATC wil ik ook graag weten ? Iets met zelf gemaakte kaarten, of heb ik dat fout.
    Groetnis Annie

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Kalm aan, je hebt nog een hoop te doen. Maar wel leuk, opnieuw inrichten.

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Eerst verhuizen, dan de ATC's. (Ik heb ze al klaar ๐Ÿ˜‡)

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Aan animo ontbreekt het niet geloof ik ๐Ÿ˜‰ Doe rustig aan hoor, verhuizen is nu even prioriteit nr 1.

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Had ik hier nou al gereageerd? O ja toch wel, pfff, weer eens anoniem... Ik kan het beter niet meer vis mijn telefoon doen... ;)

      Verwijderen
  10. Rustig aan hรจ alles op zijn tijd, Jullie hebben al veel werk verzet! Ik ga proberen om alvast ATC,s te maken?

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Die ruil kan altijd nog, hangt niet aan een datum toch? Ik had bij de collage-uitdaging eind vorig jaar ook al een paar ATC-tjes gemaakt. Maar je begrijpt dat ik ben blijven steken, wat mij betreft schuif je even op. Succes met verhuizen.

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Schuif het maar mooi even vooruit Mieke, de ATC-tjes [Wel zin in] Maar jullie verhuizing is nu even veel belangrijker.
    Veel succes met de verhuizing en alles inrichten. En dan ook even fin uitrusten na al die drukte.

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Wat gezellig jouw rek vol met kaarten. Het kaartenrek krijgt in jullie nieuwe huis vast weer een mooie plek.

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Succes met het verhuizen.
    Liefs van Tinekje

    BeantwoordenVerwijderen
  15. hoi Mieke
    ik heb een stans die openingen maakt in het papier, dan de disks er in duwen en klaar is je boekje. (Disc bound system)
    Kijk maar eens bij Happy planner.
    groetjes Alma

    BeantwoordenVerwijderen