Ik maakte voor Irene en nog iemand een boekje. O, wat vind ik dat vouwen toch ingewikkeld. Het gaat wel drie keer fout voordat het goed is.
Ik heb nog wat gedaan met de gelliplate:
Verder heb ik veel aan de hexjes gewerkt. Ik wil ze af hebben, want in september ga ik naar Lochem om stof voor de rand en voor die andere hexjes te kopen.
Er was ook weer tijd om te lezen. En dat werden voor mij vier boeken:
Aan het eind vond ik het pas iets worden. Jammer, want ik ben fan van deze schrijfster. Het boek komt uit de bieb.
Weer een geweldig boek van Rosamunde Pilcher. Romantiek, moord en Engelse upperclass. Heerlijk.
Maeve Binchy. Een beetje saai door alle korte verhalen.
Deze boeken komen uit minibieb of kringloop en liet ik op de camping achter.
Corine Hartman. Ik vind haar eerste drie boeken geweldig leuk. Het vorige al wat minder, en dit boek een tegenvaller. Ik las het als ebook van de bieb.
Jeroen las een boek van Conny Braam: De woede van Abraham
Ik vind dit zelf een geweldig boek ( las het zeker drie keer) over de Noordzeekanaalgravers en de eerste bewoners van IJmuiden waar ik ben geboren en lang heb gewoond. IJmuiden bestaat nu 150 jaar en ik deed mee aan de IJmuiden Quilt. En in november gaan we naar een musical over het ontstaan. De musical is gebaseerd op dit boek, dus dat moet je wel gelezen hebben, vond ik.












De boekjes en de bladeren zien er leuk uit! Wat leuk, een musical over je geboortestad. IJmuiden is dus nog niet zo oud eigenlijk, maar met een interessante geschiedenis.
BeantwoordenVerwijderenWat een productie in de vakantie! Erg leuk wat jij allemaal maakt.
BeantwoordenVerwijderenJe bent goed op dreef geweest in de vakantie! De boekjes vind ik erg leuk; heb je een linkje van het idee?
BeantwoordenVerwijderenVroeger heb ik ook veel gelezen van Binchy en Pilcher, het droomt wel heerlijk weg vind ik...
Ha Mieke, wat ben jij toch lekker bezig! Inspirerend...
BeantwoordenVerwijderenIedereen gaat zo aan de slag!
Ik lees ook heel graag, maar de boeken van Maeve Binchy ga ik niet herlezen. Eigenlijk herlees ik zo goed als niks. Ben nu in een gaaf boek bezig, dat Bertiebo aanraadde. Theo in Golden.
Echt een aanrader.
Groetjes!
ps. wil jij dat Quilt tijdschrift nog hebben?
Super zo creatief, ook in de zomerhitte! Gelukkig nog tijd om te lezen! Succes met de hekjes….en heerlijke boeken gelezen. Herlezen doe ik nooit. Maar hebt gelijk, als het een mooi boek is…..
BeantwoordenVerwijderenLeuk je creaties. Ben zelf vooral praktisch bezig. Dat eerste boek wil ik nog lezen en dat laatste dat je 3x las lijkt me ook wel wat
BeantwoordenVerwijderenIk vind de kleine zelfgemaakte boekjes het leukst. Ik was vroeger dol op Binchy en Pilcher. Zomerstemmen ken ik niet. Misschien nog eens op zoek. Hoewel... misschien heb ik het ook wel gehad!
BeantwoordenVerwijderenZie wel dat jullie je niet vervelen in de vakantie, maar volgens mij doen jullie dat nooit.
BeantwoordenVerwijderenFijn dat jullie zo genieten van de rust en de creativiteit en niet te vergeten het lezen.
Weer heerlijk creatief bezig geweest en ook lekker gelezen, een fijne vakantie.
BeantwoordenVerwijderenEen hobby en leesvakantie, waarom niet...
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke dingen maakte je op vakantie. Fijne boeken, dank voor de tips
BeantwoordenVerwijderenZelfs op vakantie nog druk bezig. Leuk zo'n boekje.
BeantwoordenVerwijderenJe hebt je niet verveeld op vakantie! Fijn om zo met van alles bezig te zijn en tussendoor ook nog zoveel te lezen.
BeantwoordenVerwijderen